≡ Menu

KONTAKT

Honorata Stępień

Dyrektor Klubu Oriflame

email: honorata.stepien@orioffice.pl

tel: 502-765-602

 

 

 

Póki konsekwencje swoich wyborów ponoszę sama, mogę testować różne rozwiązania. Jeśli natomiast pracuję z moimi Liderami i deklaruję pomoc, to biorę za to odpowiedzialność. Tu potrzebne są sprawdzone metody.

W odpowiednim momencie trafiłam na szkolenie SARPIO, do którego podeszłam bardzo sceptycznie. Na początku zupełnie nieświadomie zaczęłam wprowadzać pewne elementy do swojej pracy. Okazało się, że to działa. Nie wiem, ile ostatecznie wykorzystam z systemu SARPIO. Wiem natomiast, że to szkolenie nauczyło mnie przede wszystkim pokory, pokory do gotowych rozwiązań, które proponują Ci, którym sukces nie jest obcy.

SARPIO kusi przede wszystkim swoim uporządkowaniem, jasnym określeniem zasad i zadań na poszczególnych etapach Drogi do Sukcesu. Jest gotowym przepisem na pracę w Oriflame, obok którego na pewno nie można przejść obojętnie,
jeśli oczekujemy od współpracy z Oriflame czegoś więcej niż tylko zniżek na kosmetyki.

Ktoś kiedyś napisał: „Uczmy się na cudzych błędach, bo sami wszystkich popełnić nie zdążymy…” A ja powiedziałabym tak: uczmy się na cudzych sukcesach, na błędy znajdziemy czas później.