≡ Menu

Polityka prywatności

Wypełniając formularz rejestracyjny na http://www.ori-konsultantka.eu jednocześnie akceptujesz Zasady Polityki Prywatności na tej stronie i Regulamin Klubu Oriflame

1. Informacje osobowe pobierane przez formularz rejestracyjny na stronie http://www.ori-konsultantka.eu (imię, nazwisko, pesel, adres do korespondencji, e-mail, numer telefonu) wykorzystane zostaną tylko i wyłącznie do rejestracji niezależnego konsultanta firmy Oriflame Poland Sp. z o.o w Warszawie przy ul. Jutrzenki 135.

2. W celu zapewnienia bezpiecznej transmisji danych na stronie http://www.ori-konsultantka.eu stosowana jest technologia SSL (Secure Socket Layer). Dzięki temu Panstwa dane osobowe nie dostaną się w niepowołane ręce.

3. Podanie danych jest dobrowolnie i niezobowiązujące.

4. Danych osobowych zbieranych poprzez formularz rejestracyjny nie przechowujemy i nie udostępniamy osobom trzecim. Po rejestracji są one usuwane z naszego serwera.

5. Po rejestracji kontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie, aby potwierdzić informacje lub/i przekazać dodatkowe informacje odnośnie współpracy z firmą Oriflame.

6. Jeśli nie chcą Państwo otrzymywać wiadomości mailowych lub telefonicznych, prosimy o kontakt.

7. Właścicielem strony jest Honorata Stępień-Pawełczuk, ul. Rembielińska 20/149, 03-352 Warszawa

8. Po zarejestrowaniu jako konsultant firmy Oriflame i otrzymaniu numeru konsultanta osoba przesyłająca dane będzie podlegała polityce prywatności stosowanej przez Oriflame Poland Sp. z o.o

9. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na e-mail: biuro@ori-konsultantka.eu.