≡ Menu

More by Demi Oriflame – woda, perfumy, zapach

More by Demi Oriflame – to nowa linia kosmetyków sygnowana nazwiskiem Demi Moore. Aktorka nie tylko została nową ambasadorką szwedzkiej marki Oriflame, ale również brała czynny udział w pracach nad powstaniem linii kosmetyków.

Ogromnie doceniam fakt, że Oriflame daje kobietom siłę i możliwości, aby mogły się rozwijać i prowadzić własny biznes. Jestem zachwycona, że mogłam współtworzyć nową kolekcję produktów razem z Oriflame – mówi Demi.

Nowa kolekcja More by Demi (woda, perfumy) została stworzona z myślą o silnych i nowoczesnych kobietach. Reprezentuje postawę i zaangażowanie Oriflame we wzmocnienie pozycji kobiet na świecie.

“Demi od początku swojej kariery jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie” – mówi Johan Rosenberg, wiceprezes Global Marketing and R&D, Oriflame. “Współpraca z Demi jest dla nas niezwykle istotna i doskonale oddaje wartości Oriflame. Aktorka jest uosobieniem silnej kobiety, która odniosła niepowtarzalny sukces i może być inspiracją dla wielu kobiet, które dążą do osiągnięcia wyznaczonego celu. Jej kariera i postawa doskonale utożsamia wartości Oriflame” – dodaje.

Dodaj Stronę