≡ Menu

Zasady Oriflame

ORIFLAME ZASADY – REJESTRACJA

Kto może zostać konsultantką?
Konsultantką może zostać każda osoba, bez względu na to, ile ukończyła lat.
Członkostwo w Klubie Oriflame
Członkostwo w Klubie Oriflame ważne jest przez rok od momentu złożenia Twojego pierwszego zamówienia. Po upływie tego czasu, możesz przedłużyć członkostwo na kolejny rok. W każdej chwili możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji – po prostu przestań robić zakupy a Twój numer . Jeśli po rejestracji nie aktywujesz konta składając dowolnej wielkości zamówienia, Twój numer Oriflame wygaśnie po upływie okresu obowiązywania 2 kolejnych katalogów.
Opłaty
Rejestracja w Klubie Oriflame jest darmowa. Do pierwszego Twojego zamówienia zostanie natomiast doliczona jednorazowa opłata wpisowa: 4,90 zł.
Proces rejestracji
Dokonaj rejestracji na tej stronie, następnie otrzymasz maila z numerem i hasłem. Wtedy możesz logować się w sklepie Oriflame i od razu możesz robić zakupy bez 25% marży.
Aktywacja numeru (karty) Oriflame
Aktywować swój numer (karty rabatowej/członkostwa w Klubie Oriflame) możesz składając pierwsze zamówienie. Ważne jest, aby zrobić to w ciągu dwóch pierwszych katalogów Twojej obecności w Klubie Oriflame. Jeśli nie złożysz zamówienia przez dwa katalogi, utracisz swój numer i możliwość tańszych zakupów.
Czy mam jakieś zobowiązania?
Jako konsultantka nie jesteś do niczego zobowiązana. W Oriflame nie ma czegoś takiego jak limit zamówienia czy obowiązek zakupów. To, czy kupujesz, ile kupujesz i kiedy kupujesz zależy wyłącznie od Ciebie. Nikt niczego Ci nie narzuca ani nie zmusza.

ORIFLAME ZASADY – ZAKUPY – ZAMAWIANIE PRZEZ INTERNET

Jak zamawiać
Zamawiać produkty Oriflame możesz:

  • osobiście w placówkach Oriflame lub w Biurach Regionalnych
  • w internetowym sklepie dostępnym po otrzymaniu numeru konsultanta i hasła
  • mailowo
  • telefonicznie
  • sms-em
  • faxem
Kiedy najlepiej składać zamówienia?
Każdy katalog trwa trzy tygodnie. Zaczyna się w poniedziałek o godz. 6.00 i kończy w poniedziałek o ok. godz. 20.00. Zamówienie internetowe Oriflame możesz złożyć w każdej chwili trwania katalogu. zamówienia składane telefoniczni, e-mailem, faksem i przez SMS, podobnie jak zamówienia składane osobiście w oddziałach i filiach – są przyjmowane do do ostatniej soboty obowiązującego katalogu do godz. 1.
Opłata za przesyłkę
Osoby, które złożą zamówienia powyżej 100 PP wynosi 0 zł. Osoba, która posiada niższe zamówienie za przesyłkę kurierem płaci 9,90 zł.Możesz uniknąć opłaty za dostawę małego zamówienia (do 100 PP) dołączając do niego jeden z dwóch proponowanych przez Oriflame produktów. Zwykle są to bardzo popularne produkty a ich cena nigdy nie przekracza 15,90 zł. Tak więc za tę kwotę masz przydatny produkt i wysyłkę w jednym.
Unikalna gwarancja jakości, czyli zwrot produktów
Wszystkie kosmetyki Oriflame objęte są 100% gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że możesz zwrócić zakupiony produkt, jeśli nie spełnia Twoich oczekiwań. Zwrotu produktu można dokonać w terminie 30 dni od daty zakupu, pod warunkiem, że jego zużycie nie przekroczyło 30 %.

ORIFLAME ZASADY – SPRZEDAŻ

Ceny dla konsultantek a ceny dla klientek – ile zarabiam?
Od samego początku konsultantka za każdy produkt Oriflame płaci 25% taniej od cen katalogowych. Swoim klientom/klientkom zaś sprzedaje je 20% drożej (w cenach katalogowych) i to jest zarobek, który w postaci gotówki pozostaje w kieszeni.

  • Możesz kupować tylko dla siebie – w ten sposób oszczędzasz 25%
  • Możesz pokazywać katalog znajomym – w ten sposób zarabiasz 20%
  • Możesz również zapraszać znajomych (i nieznajomych 🙂 do Klubu Oriflame – zwiększasz swój rabat a kosmetyki Oriflame masz za darmo
Od kogo i jak zbierać zamówienia, czyli komu sprzedawać?
“Sprzedaż” w wypadku Oriflame to nie jest najwłaściwsze słowo. Wystarczy, że pokażesz znajomym osobom katalog i polecisz im swoje ulubione produkty bądź hity katalogowe. Te produkty same się sprzedają.
Odroczony termin płatności
Nie musisz płacić za zamówione kosmetyki od razu! W ten sposób najpierw zbierasz zamówienie, następnie składasz zamówienie np. przez internet, otrzymujesz paczkę, przekazujesz produkty swoim znajomym/klientom, oni wręczają Tobie pieniądze, a Ty masz 14 dni, aby uregulować płatność w OriflamePo dostarczeniu podpisanego wniosku o przyjęcie do Klubu. Oriflame i ksera dowodu osobistego, możesz otrzymać 14-dniowy odroczony termin płatności do wysokości 400zł. Z czasem wysokość tej kwoty może zostać zwiększona.